Salve Tattoo-ing (30g)

(ZAMÓWIENIA REALIZOWANE SĄ TELEFONICZNIE POD NR TEL : 691-66-35-39)ORYGINALNY ŻEL ZNIECZULAJĄCY Salve Tatoo-Ing Wieloskładnikowy (Lidokaina 6%, Prilokaina 4%) Żel znieczulający, koi możliwy ból i łagodzi wrażliwość.
wieloskładnikowy: Lidokaina 6%, Prilokaina 4%,

UWAGA: PREPARAT NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY NA OKOLICE OCZU, PRZED ZASTOSOWANIEM PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KARTĄ INFORMACYJNĄ PREPARATU.
Koi możliwy ból i łagodzi wrażliwość.
Żel znieczulający Salve Tattoo-Ing na bazie wody, nie jest tłusty, miejscowo znieczulający zaprojektowany specjalnie w celu łagodzenia bólu i dyskomfortu podczas wykonywania tatuowania, makijażu permanentnego, przekłuwania uszu lub innych zabiegów.

Salve Tattoo-Ing zawiera lidokainę, substancję, która jest wykorzystana przez wiele lat jako środek znieczulający w gabinetach lekarskich i stomatologicznych. Salve Tattoo-Ing zawiera też inne substancje wzmacniające efekt znieczulenia jak benzokaina, prilokaina substancję te stosowane są jako środek znieczulający w medycynie i stomatologii.

Zastosowanie:

- tatuaże,
- makijaż permanentny,
- przekłuwanie uszu,
- zabiegi laserowe,
- mikrodermabrazja,
- derma roller (wałeczek z igiełkami),
- botox, mezoterapia igłowa i mikro igłowa,
- znieczulenie przed zastrzykiem np. dla dziecka,
- piercing,
- przy depilacji woskiem lub depilatorem.
Złuszczająca maska na stopy

(ZAMÓWIENIA REALIZOWANE SĄ TELEFONICZNIE POD NR TEL : 691-66-35-39)Złuszczająca maska na stopy, która w 7 dni przywróci stopom idealną gładkość!


Działanie złuszczające kwasów owocowych:

- kwas glikolowy,
- mlekowy,
- salicylowy,
- mocznik.

Działanie nawilżające:

- kolagen,
- kwas hialuronowy,
- wyciąg z aloesu
- ekstrakt z ogórka.

Taka forma produktu pozwala na złuszczenie nadmiaru zrogowaciałego naskórka i wspomagając odnowę naskórka stóp. Idealny dla osób z nadmiernie przesuszonym naskórkiem stóp - uzupełnia niedobór ceramidów w naskórku.


- łagodnie i skutecznie usuwa zrogowaciały, suchy naskórek,
- pozostawia idealnie gładką skórę stóp
- usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka w szczególności uporczywe modzele
- reguluje cykl keratynizacji naskórka, i z każdym zabiegiem zmniejsza skłonność do narastania zrogowaciałego naskórka
- nie występuje ryzyko uszkodzenia skóry, jak w przypadku innych metod stosowanych w pedicure, preparat powoduje kompletne złuszczanie wyłącznie martwego naskórka.

Preparat zawiera aktywny skład mieszanki kwasów owocowych. Odpowiedni skład oraz specjalnie dobrane proporcje gwarantują 100% satysfakcji twoich klientów.

Oszczędzasz czas: kiedy twoja klientka ma zaaplikowaną maskę złuszczającą na stopy, możesz zadbać o pielęgnację jej twarzy, dłoni, ciała. zabieg idealny dla osób borykających się z modzelami oraz odciskami, efekt utrzymuje się około 2 miesięcy.

Producent: Hiszpania/ Amalio

Zastosowanie:

Produkt nałożyć na stopy jak skarpety (przykleić, aby był dopasowany do stopy) wskazane jest nałożenie skarpet, aby przyśpieszyć działanie preparatu. Czas pozostawienia na stopach ok. 90 - 120 min. Po upływie odpowiedniego czasu, usunąć skarpety i zmyć stopy ciepłą wodą. Po około 3 dniach po zabiegu skóra jest widocznie przesuszona, nie należy stosować dodatkowego złuszczania. Po około 3-4 dnia po zabiegu dochodzi do złuszczania martwego naskórka, co trwa 3-4 dni.

Przeciwwskazania/ Nie stosować u osób:

- chorych na cukrzycę z niedokrwistością,
- uczulonych na salicylany,
- alergików,
- w ciąży,
- z zespołem Rey’a,
- w miejscach, gdzie naskórek jest uszkodzony.

Nie stosować długotrwale na duże powierzchnie lub na uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. w przypadku pojawienia się podrażnienia, pieczenia, świądu, zaczerwienienia należy przerwać stosowanie.

Preparat chronić przed światłem i wysoką temperaturą. Przed użyciem należy dokładnie zmyć lakier do paznokci oraz sprawdzić czy naskórek w miejscu poddanym zabiegowi nie jest uszkodzony.

Produkt jest przeznaczony do jednorazowego użytku!

Ampułki BIO-LINES 8% HA

(ZAMÓWIENIA REALIZOWANE SĄ TELEFONICZNIE POD NR TEL : 691-66-35-39)

Wypełniacze SOFIDERM

(ZAMÓWIENIA REALIZOWANE SĄ TELEFONICZNIE POD NR TEL : 691-66-35-39)