Zamówienia należy składać telefonicznie pod numerem tel. 691 66 35 39 • URZĄDZENIE ROTACYJNE ORTOPEX 1 - Z FUNKCJĄ ZRASZANIA I WYMIENNYM POJEMNIKIEM
  URZĄDZENIE ROTACYJNE ORTOPEX 1 - Z FUNKCJĄ ZRASZANIA I WYMIENNYM POJEMNIKIEM Frezarka Ortopex z techniką zraszania należy do najnowocześniejszych frezarek dostępnych na rynku. To nowoczesne urządzenie rotacyjne niezbędne w gabinecie podologicznym.
 • URZĄDZENIE ROTACYJNE ORTOPEX 2 - Z FUNKCJĄ ZRASZANIA BEZ POJEMNIKA
  URZĄDZENIE ROTACYJNE ORTOPEX 2 - Z FUNKCJĄ ZRASZANIA BEZ POJEMNIKA W tym urządzeniu rotacyjnym wymienny zbiornik umieszczony jest wewnątrz urządzenia , co pozwala na jeszcze większą wygodę pracy . Frezarka Ortopex z techniką zraszania należy do najnowocześniejszych frezarek dostępnych na rynku. To nowoczesne urządzenie rotacyjne niezbędne w gabinecie podologicznym.
 • URZĄDZENIE ROTACYJNE ORTOPEX - model MICRO-AIR MICRO-AIR z pochłaniaczem pyłu
  URZĄDZENIE ROTACYJNE ORTOPEX - model MICRO-AIR MICRO-AIR z pochłaniaczem pyłu , doskonale nadaje się do zabiegów podologicznych , oraz pedicure kosmetycznego. Ten rodzaj frezarek do pedicure istnieje od ponad 40 lat, a firma Ortopex jest jednym z prekursorów w tej dziedzinie.
 • PS63
  URZĄDZENIE ROTACYJNE ORTOPEX - model MICRO-FRAISER MICRO-Fraiser bez funkcji pochłaniania pyłu oraz bez funkcji zraszania. Z powodu niewielkich rozmiarów, urządzenie nadaje się szczególnie do stosowania w mobilnych gabinetach kosmetycznych oraz w zabiegach stylizacji paznokci.