• Kontakt telefoniczny

  Tel. 691 66 35 39
  Pon - Pt: 9:00 - 19:00
  Sob: 9:00 - 14:00
 • E-mail:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Lokalizacja

  ul. Piownik 3
  44-200 Rybnik

INFORMACJE

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleniową:

Na polskim rynku pracy poszukuje się specjalistów, którzy zajmują się szeroko rozumianą kosmetyką. Dlatego właśnie posiadanie kursu kosmetycznego, ukończonego międzynarodowym dyplomem, staje się rzeczą niezbędną, potwierdzającą zdobyte umiejętności oraz wiedzę w czasie szkolenia kosmetycznego. Kosmetyczne Centrum Szkoleniowe pomogło w zdobyciu konkretnego zawodu ogromnej ilości osób.

W trakcie naszych kursów kosmetycznych kursanci zdobywają nie tylko wiedzę z zakresu kosmetyki stosowanej, ale również obsługi samego klienta. Uważamy, że dobrze wykonany zabieg, odpowiednie podejście do klienta pozwala zyskać pewność, że pozostanie on naszym wiernym klientem.

Nasze szkolenia kosmetyczne prowadzone są przez rzetelnie przygotowaną kadrę, a pracownie wyposażone są w niezbędne materiały oraz urządzenia kosmetyczne-co sprzyja zdobywaniu wiedzy. Zajmujemy się nie tylko szkoleniami skierowanymi do przyszłych kosmetyczek, ale również posiadamy szeroką ofertę nowatrskich szkoleń - skierowaną do kosmetyczek już pracujących w zawodzie, między innymi szkolenia z zakresu kosmetyki estetycznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą szkoleniową prowadzoną przez naszą placówkę.